افزونه ای برای خرید چند محصول مکمل

با عرض سلام و روز به خیر خدمت شما عزیزان در این قسمت از آموزش وردپرس برای ووکامرس می خواهم به شما افزونه ای را معرفی کنم که می توانید به کمک آن چند محصول مکمل بخرید. پس با ما همراه باشید.

hg-1.jpg

افزونه ای برای خرید چند محصول مکمل

دوستان ممکن است شما در فروشگاه اینترنتی خود محصولاتی داشته باشید که به صورت یک پکیج به هم ربط داشته باشند مانند یک دوربین عکاسی که باید دارای شارژر و باتری و کابل اتصال و … باشد. و مطمئنا چنین محصولاتی بهتر است که به صورت یک پکیج و یک جا فروخته شود. این کار هم برای شما راحت تر است و هم برای مشتریان بهتر. شما با این کار می توانید اعتماد مشتریان را جلب کنید و اینگونه آن ها خواهند فهمید که شما به فکر آن ها هستید و فروشگاه کاملی دارید و این برای شما به معنای فروش بیشتر و سود بیشتر است.

افزونه ای که امروز به شما معرفی می کنیم به شما کمک خواهد کرد که این کار را انجام دهید. نام این افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Frequently Bought Together است.

برای استفاده از این افزونه ابتدا به پیشخوان وردپرس رفته و آن را نصب و فعال می کنیم و سپس متوجه خواهید شد که گزینه ی “Frequently Bought Together” به زیر منوی شما اضافه می شود. برای رفتن به بخش تنظیمات می توانید روی آن کلیک کنید.

general-option-hamyarwp.jpg

    • Box title: این گزینه برای توضیحات بالای محصولات است.

    • Total label: با کمک این گزینه می توانید برای هزینه ها بر چسب بزنید.

    • Button label: این گزینه به شما کمک می کند که برای نوشته ی روی دکمه ها برچسب بزنید.

    • Button Color: رنگ دکمه را با این گزینه می توانید مشخص کنید.

    • Button Hover Color: رنگ دکمه موقع نگه داشتن ماوس روی آن را این گزینه مشخص می کند.

    • Button Text Color: رنگ متن دکمه را با کمک این گزینه می توان مشخص کرد.

    • Button Text Hover Color: این گزینه به مشخص کردن رنگ متن دکمه موقع نگه داشتن ماوس روی آن کمک می کند.

و در آخر تنظیمات را ذخیره می کنیم و برای دیدن نتیجه به صفحه ی محصولات می رویم.

frequently-bouth-together-hamyarwp.jpg

خب دوستان اگر به تصویر بالا دقت کنید خواهید دید که گزینه ای به نام Frequently Bought Together به بخش اطلاعات محصول اضافه شده است که قابلیت این را داریم که محصولاتی که هم گروه آن هستند را به آن اضافه کنیم. الان برای دیدن نتیجه صفحه ی محصول را به روز رسانی کنید.

خب در آموزش امروز آموختیم که اگر می خواهیم محصولات را با هم ادغام کرده و به صورت یک پکیج در اختیار مشتریان فروشگاه خود قرار دهیم باید از افزونه YITH WooCommerce Frequently Bought Together استفاده کنیم و هم چنین آموختیم که استفاده از این افزونه قطعا می تواند برای فروشگاه ما سود آوری بالایی داشته باشد.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Frequently Bought Together

منبع : نود و هشت ای پی

بازدیدها: 100

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *