چگونه وقتی دکمه پاور گوشی خراب شده، آن را روشن کنیم

چگونه وقتی دکمه پاور گوشی خراب شده، آن را روشن کنیم

چگونه وقتی دکمه پاور گوشی خراب شده، آن را روشن کنیم

هر وسیله الکتریکی بعد از مدتی ممکن است خراب شود. دکمه‌های گوشی‌های همراه نیز ممکن است بعد از مدتی با مشکل مواجه شوند. ساییده شوند، بشکنند و یا کارایی خود را از دست بدهند. دکمه پاور گوشی همراه، یکی از دکمه‌های اصلی است که در صورت خراب شدن ما را با مشکل جدی مواجه می‌کند.

اگر دکمه پاور گوشی اندرویدی شما هم مشکل پیدا کرده و نمی‌توانید موبایل خود را روشن کنید، برای حل مشکل با ما همراه باشید.

ساخت کلید پاور جایگزین

اگر دکمه پاور شما شکسته است و جای آن خالی است می‌توانید از خلال دندان یا وسیله تیز دیگری استفاده کنید. وسیله خارجی را در جای خالی دکمه پاور قرار دهید و آن را فشار دهید.

از شارژر استفاده کنید

این ترفند در بعضی از گوشی‌ها امکان پذیر است. بعضی از موبایل‌های اندرویدی بعد از اینکه شارژشان صفر شد و خاموش شد، اگر به شارژ بزنید بعد از 30 ثانیه خودش روشن می‌شود. البته توجه کنید که فقط در بعضی از مدل‌ها این کار امکان پذیر است.

استفاده از کلید صدا و شارژر

تعدادی از گوشی‌ها دکمه هوم به صورت فیزیکی ندارد. در این گوشی‌ها می‌توانید از این روش برای روشن کردن گوشی استفاده کنید. دکمه کاهش یا افزایش صدا را نگه دارید و سپس شارژر را به برق متصل کنید.

مدتی صبر کنید گوشی اندرویدی شما روشن می‌شود. این روش هم در تعدادی از مدل‌های گوشی که دکمه پاور آنها خراب شده عملی است.

استفاده از دکمه‌های دیگر

برای روشن کردن موبایل خود وقتی دکمه پاور خراب شده می‌توانید از دکمه‌های دیگر استفاده کنید. برای روشن شدن گوشی باید حدود یک دقیقه کلیدهای ترکیبی زیر را نگه دارید.

دکمه هوم+ کاهش صدا

یا

دکمه هوم+افزایش صدا

در گوشی‌های سامسونگ

اگر گوشی سامسونگ شما کلید هوم دارد، می‌توانید از این روش استفاده کنید. با نگه داشتن کلید هوم با کلید افزایش یا کاهش صدا به طور همزمان می‌توانید موبایل خود را روشن کنید.

بازدیدها: 83

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *